BAKIM ONARIM VE SATIŞ SONRASI HİZMETLER


Hizmetlerimiz, birbirini tamamlayan, bir sistem halinde tasarlanmıştır. Tesisinizin maksimum verimliliğini, değerler zincirinin tamamını kapsayan yeterliliğimizle güvence altına aldırabilirsiniz. Bakım ve Onarım ile ilgili gereklilikler büyük farklılıklar göstere bilse de, geniş hizmet yelpazemiz sayesinde taleplerinizi esnek ve eksiksiz şekilde karşılayabilmekteyiz.

Bakım ve Onarım hizmetleri için Kys Enerji uzmanlığın da fotovoltaik güneş enerjisi sistemleri maksimum ve sürekli verimlilik sağlar.


SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Personel bilgilendirme ve eğitimi
Bakım ve Onarım
Sistem üretim ve performans takibi
Arıza giderimi ve ürün değişimi
Yedek parça temini

Kocaeli Kaya Şirketler Grubu çok büyük bir ailedir, KYS Enerji ise güçlü olmasını, bir EPC firmasının gerekli gördüğü tüm uzman ve çalışan gücünü alt taşeronlar ile değil doğrudan kendi ekibi ile sağlayabilmesinden, 1961 yılından beri Elektrik ve Mekanik imalat, montaj çalışmalarında bulunmasından almaktadır.

Güneş Enerji Santrali kurmak için pek çok mühendislik alanının birlikte çalışması gerekmektedir. EPC diye nitelendirilen firmaların çoğunluğunda bu mühendislik alanlarında uzman çalışanlar doğrudan bulunmamaktadır. Siz sadece küçük bir proje ekibi ile karşılaşırsınız. KYS Enerjinin en büyük gücü insandan gelmektedir, ama bu sadece sayıca sektördeki en kalabalık ekibe sahip olmamızdan değil, bizi biz yapan değerlerin en başında tüm ekibimizin ben, sen yok, biz varız demesi nedeni iledir.

Güneş enerji sistemleri, proje etüt çalışmalarından uygulama, işletmeye almaya kadar çok farklı mühendislik dallarının etkin halde kullanılması gerekir.

İlgili resmi izin ve lisansların alınması, çevre şartlarına uyumluluk, kurulacak tesisin verimliliği, temiz ve sürdürülebilir enerji kaynağının oluşturulmasında projeyi gerçekleştiren ekibin deneyim ve birikimi çok önemlidir.

KYS Enerji de ise aşağıda belirtiğimiz alanlarda uzman mühendislerden oluşan bir ekip sizler için çalışmakta ve sürekli olarak ekibimize katılan yeni uzmanlar ile büyümektedir.

2024 Broşür