Kys enerji ile siz de çevre dostu ve
sürdürülebilir bir geleceğin anahtarı olun.

KYS Enerji, Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu'nun bir iştiraki olan Glokal Mühendislik A.Ş. bünyesinde yer alan bir markadır.

Kys Enerji, yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelik projeler geliştirerek, enerji üretimi, dağıtımı ve satışı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu'nun 1961 yılından bugüne gelen tecrübesi ve güvenilirliğiyle desteklenen KYS Enerji, yenilenebilir enerji sektöründe öncü bir marka olarak faaliyet göstermektedir. Glokal Mühendislik AŞ’nin yenilikçi ve çevreci yaklaşımıyla, sürdürülebilir bir gelecek için önemli bir katkı sağlayan Kys enerji, donanımlı ekibi ile sunduğu ürünlerin yanı sıra satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Uzman Ekibiyle, sadece güneş enerjisi santralleri alanında değil, elektromekanik, inşaat, taahhüt gibi pek çok grup şirketinden oluşmuş olması nedeni ile tecrübesi ile güvenilir ve dayanıklı bir kuruluştur.

Kaya Şirketler grubunun içinde yer almanın getirdiği sorumluluk ve kalite bilinci ile, mühendislik hizmetinin ihtiyacımız olanı en iyi kalitede en iyi fiyata vermek olduğunu bilir ve proje kendimizin projesi gibi davranarak ilerleriz.

Güneş enerjisi alanında proje geliştirme’ den başlamak üzere, güneşlenme ölçümü, kurulum ve bakım-işletme süreçlerinde çözüm odaklı anahtar teslimi çözümler vermektedir. Bu alanda firmamız en alt düzeyden en üst düzeye dek, geniş ürün ve çözüm yelpazesine sahiptir.

Uzmanlık: Güneş Enerjisi; uzmanlık, bilgi birikimi ve deneyim gerektiren ciddi bir konudur. Biz KYS ENERJİ olarak, sizin için kuracağımız tesisin, tasarımı için yapılan ilk analizden, uygulanmasına, devreye alınmasına, tamirine ve hatta uzaktan kontrol edilmesine kadar her alanda en iyi çözümü sağlayacak tecrübeye ve uzmanlığa sahibiz.

Deneyim: Ekiplerimiz, PV tesislerinin geliştirilmesi, tasarımı, dizaynı, işletilmesi ve bakımı konularında geniş deneyime sahiplerdir.

Garantiler: Müşterilerimize, tesis malzemeleri ile beraber kurulumunu da kapsayan 20 yıllık bir garanti sunuyoruz.

Enstitü yetkileri ile Güçlü Endüstriyel İlişkiler EPDK, Yerel Dağıtım Şirketleri ve Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi ile kurduğumuz kalıcı ilişkiler, tesislerin kurulumu ve bağlanması için gerekli olan izinler ve teşvik planları ile ilgili bilgi birikimi sağlamaktadır.

Emniyet ve Çevre: Müşterilerimizi ve kendi çalışanlarımızı korumak için tesislerin kurulumu ve işletilmesi sırasında yasal prosedürleri uygulamaktayız. (özellikle işyeri güvenliği konusunda).

Müşterilerimizin İhtiyaçlarına Odaklanıyoruz: KYS ENERJİ, teşvikler açısından en uygun çözümleri geliştirir. Ekonomik, teknik ve finansal açılardan net bir değerlendirme sunarak en doğru yatırımı yapmanız için size yardımcı olur.

Kaya Şirketler grubunun içinde yer almanın getirdiği sorumluluk ve kalite bilinci ile, mühendislik hizmetinin ihtiyacımız olanı en iyi kalitede en iyi fiyata vermek olduğunu bilir ve proje kendimizin projesi gibi davranarak ilerleriz.
Bunun için ise;

Proje aşamasından başlayarak, olaya hâkim olup, sizin projenizi sahiplenerek kendi projemiz gibi maliyet çalışmaları yaparız. Kaliteli üretim için sürdürülebilirliği sağlar, doğru ve kaliteli malzeme analizi ve 1961 yılından gelen taahhüt tecrübemizle üst kalitede işçilik sağlarız.

Kullandığımız markalar, sertifikalarımız ve uluslar arası garantiler ile kalitemizi belgeler, grup şirketlerimizde sigorta firması olması nedeni ile tüm sahayı proje bittikten sonra bile sigortalı olarak değerlendiririz.

EPC aşamasında, sahaya inmeden, Kurulum, Kontrol ve Sonuç raporu sunarız. Personellerimizin özgeçmişlerini sizinle paylaşır, sizin sahanızda kimlerin olacağını proje aşamasında bildiririz. Taşıyıcı sistemler, kurulum detayları, hakkında sizleri bilgilendirir, her aşamada düzenli geri bildirimler ile ilerlememizi takip etmenizi isteriz. İmalatın her aşamasını, saha düzenlemeden, taşıyıcı sistemlere, kablo, pano, panel montajı her aşamanın günlük fotoğraflar ve size özel şifreleri bir web alanında görüntülemenizi sağlarız. İş programını Ms Project yada Primavera olarak hazırlayarak, sizin denetiminizde olmasını temin ederiz. İş kalemlerinin her biri için yapım yöntemi standartlarını sizinle paylaşarak ve uygulamaları buna göre kendinizin bile denetleyebilme imkanını sunarız.

NE YAPIYORUZ?

Güneş enerjisi alanında proje geliştirme’ den başlamak üzere, güneşlenme ölçümü, kurulum ve bakım-işletme süreçlerinde çözüm odaklı anahtar teslimi çözümler vermektedir.

Bu alanda firmamız en alt düzeyden en üst düzeye dek, geniş ürün ve çözüm yelpazesine sahiptir.

Saha geliştirme hizmetleri
Güneş ölçüm istasyonu kurulması, veri takip, kontrol ve izleme hizmetleri
Güneş Radyasyonu ve güneşlenme süresi verilerinin değerlendirilmesi
Yatırım değerlendirme raporunun hazırlanması
Elektik ve İnşaat projeleri hazırlanması ve dosyalarının Onaylatılması
Elektrik Lisans başvuru sürecinin yürütülmesi
Uygun panel, İnverter ve Taşıyıcı Konstrüksiyon seçimi ve tedariki
Güneş Santrallarının Anahtar Teslimi Bazında İnşaat ve Montajı
Test ve Devreye alma işlemleri
Veri İzleme ve Görüntüleme hizmetleri
İşletmeye geçen tesisin teknik ve ticari olarak işletilmesi
Planlı bakım ve acil destek hizmetleri
Sigorta hizmetleri
Üretim miktarı garanti sözleşmesi

2024 Broşür